Z naší činnosti

Jelikož tyto stránky začínají, tak letošní rok je opsán z výroční zprávy starosty SDH Veba 01

 

Oslava životních jubileí

našich členů v červnu na hřišti v Olivětíně. V záři jsme uspořádali již tradiční

setkání s našimi kolegy z  Adršpachu . Společně jsme navštívili Broumovský klášter a pak jsme soutěžili v různých sportovních disciplínách. V závěru loňského roku jsme se opět sešli na bowlingu v Meziměstí.

 

V oblasti školení a výcviku se členové naší výjezdové jednotky zúčastnili pravidelných školení strojníků a velitelů. Letos jsme byli přezkoušni a byla nám prodloužena platnost osvědčení způsobilosti pro výkon funkce. V zimních měsících bylo prováděno pravidelné školení jednotky . Také jsme se zúčastnili i čtyřech školení okrsku a taktického cvičení okrsku. Nositelé dýchací techniky absolvovali školení a praktické cvičení v polygonu HZS ve Velkém Poříčí. Obsluhy motorových pil se letos podrobili pravidelnému přezkoušení.

V záři jsme byli účastníky prověřovacího cvičení HZS na požár bývalého klášterního pivovaru. Na tomto cvičení jsme byli hodnoceni kladně.

 

Dne 27.12.2010 jsme navštívili jako již tradičně bowling v Meziměstí. Tentokrát se sešlo ke sportovnímu klání 16 borců a borkyň. Když opomenu někdy až trapně dobré výkony některých borců, myslím, že i nám ostatním se toto odpoledne velice vydařilo

Foto z bowlingu